Padėklų apvadai

Padėklų apvadai kartu su padėklais yra praktiškas ir ekonomiškas daugkartinis pakavimo būdas įmonėms, kurios sandėliuoja, transportuoja įvairią produkcija. Apvadai gaminami iš spygliuočių (klientui pageidaujant lapuočių) pirmarūšės medienos ir yra ilgalaikiai, patvarus bei patogios konstrukcijos – tai leidžia padidinti sandėlio plotą kompaktiškai juos sulankstant nebenaudojant.

Padėklai

BAGETA siūlo įvairaus sudėtingumo ir įvairios konstrukcijos padėklus, priklausomai nuo krovinio specifikos, jo sandėliavimo ir transportavimo, tame tarpe ir pagamintus pagal kliento brėžinius. Padėklai gaminami iš aukščiausios rūšies medienos, su mediniais arba presuotu pjuvenų kaladukais.

Granulės

UAB Bageta granulės yra gaminamos iš spygliuočių medienos ekologiškų ir švarių pjuvenų, nenaudojant jokių priedų ar klijų ir yra sertifikuotos. Šiuo metu gaminame 6 ir 8 mm. medienos pjuvenų granules, kurios gali būti pakuojamos po 15, 16, 20, 25 kg į plastikinius maišelius arba į didmaišius „big-bag“ nuo 800 iki 1000 kg. Galimi įvairūs pakavimo būdai, priklausomai nuo kliento reikalavimų.