Apie mus

1992 metais įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Bageta“ šiuo metu yra viena iš medienos apdirbimo rinkos lyderių Lietuvoje ir visame Baltijos regione. Profesionali komanda ir ilgalaikė medienos apdirbimo patirtis suteikia galimybę pasiūlyti klientams aukštos kokybės produkciją – padėklus ir padėklų apvadus – konkurencingomis kainomis.

Įsikūrę daugiau nei 8000 kvadratinių metrų gamybinėse bei administracinėse patalpose, medienos apdirbimą pradedame rąstų pjovimu, o baigiame – galutiniu produktu – padėklų apvadais. Būtent tai užtikrina konkurencingas mūsų produkcijos kainas.

Iš kitų rinkoje veikiančių įmonių išsiskiriame ir lankstumu – klientams galime pasiūlyti nuo itin mažų iki didelių skirtingos produkcijos (pavyzdžiui, įvairaus dydžio apvadų su skirtingais logotipais) partijų. Mūsų gamybiniai pajėgumai siekia iki 1,7 mln. padėklų apvadų kasmet, todėl neabejojame, kad galime įvykdyti kiekvieną užsakymą, nepriklausomai nuo jo dydžio.

Kiekvienas bendrovės gamybos procesas nuo jo pradžios iki galutinio produkto yra kruopščiai patikrinamas kokybės kontrolės – tai garantuoja, kad visi mūsų gaminiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

Šiuo metu daugiau nei 80 proc. mūsų produkcijos yra eksportuojama į ES šalis ir Norvegiją. Kasmet plečiame savo pajėgumus, taigi nuolat daugėja produkcijos, kuri iškeliauja ir į kitas užsienio šalis – Čilę, Australiją, Korėją, Kiniją, Vietnamą, Indiją, JAE ir kt.

Visa mediena eksportui yra apdorojama pagal tarptautinį „ISPM15“ standartą ir žymima tarptautinės augalų apsaugos konvencijos simboliu – „IPPC“ spaudu.

Mūsų specializacija

  • Aukštos kokybės padėklų apvadų bei medinių padėklų gamyba, vadovaujantis tarptautinio „ISPM 15“ standarto reikalavimais.
  • Medienos pjuvenų granulių gamyba.

Mūsų pasiekimai

  • Nuo 2011 m. bendrovė aktyviai dalyvauja tarptautinėse parodose.
  • 2012-2013 metais UAB „Bageta“ suteiktas „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas, patvirtinantis bendrovės mokumą, patikimumą ir finansinių įsipareigojimų vykdymą.
  • 2015 metais bendrovė baigė vykdyti projektą „UAB „Bageta“ eksporto rinkų plėtra ir jos žinomumo didinimas tarptautiniu mastu“, projekto Nr.VP2-2.1–ŪM–04–K–04-238.

Vykdydami šį projektą, sėkmingai sudalyvavome šešiose tarptautinėse pakavimo/logistikos sektoriaus parodose Belgijoje, Olandijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje bei Švedijoje.

Pasiektas šio projekto tikslas – produkcijos žinomumo didinimas tarptautiniu mastu ir produktyvių santykių su naujais užsienio partneriais bei užsakovais užmezgimas. Išaugusios įmonės eksporto apimtys leidžia ir toliau vystyti technologinę plėtrą, gaminti aukštos kokybės produkciją, išlaikyti esamas bei kurti naujas darbo vietas.

Projektas įgyvendintas pagal Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuojamą priemonės „Naujos galimybės“ 4 – ąjį kvietimą. Bendra dotacijos suma sudarė 36 938 eurus.

mediniai padėklai

Naudinga informcija

2012 07 11 įsigaliojo LR Aplinkos ministro įsakymu patvirtintas „Reikalavimų visuomenės švietimui ir informavimui atliekų, kurioms taikomas gamintojo atsakomybės principas, tvarkymo klausimais tvarkos Aprašas” (2012 m. birželio 28 d., Nr. D1-554).