Apie mus

1992 metais įsikūrusi uždaroji akcinė bendrovė „Bageta“ šiuo metu yra viena iš medienos apdirbimo rinkos lyderių Lietuvoje ir visame Baltijos regione. Profesionali komanda ir ilgalaikė medienos apdirbimo patirtis suteikia galimybę pasiūlyti klientams aukštos kokybės produkciją – padėklus ir padėklų apvadus – konkurencingomis kainomis.

Įsikūrę daugiau nei 8000 kvadratinių metrų gamybinėse bei administracinėse patalpose, medienos apdirbimą pradedame rąstų pjovimu, o baigiame – galutiniu produktu – padėklų apvadais. Būtent tai užtikrina konkurencingas mūsų produkcijos kainas.

Iš kitų rinkoje veikiančių įmonių išsiskiriame ir lankstumu – klientams galime pasiūlyti nuo itin mažų iki didelių skirtingos produkcijos (pavyzdžiui, įvairaus dydžio apvadų su skirtingais logotipais) partijų. Mūsų gamybiniai pajėgumai siekia iki 1,8 mln. padėklų apvadų kasmet, todėl neabejojame, kad galime įvykdyti kiekvieną užsakymą, nepriklausomai nuo jo dydžio.

Kiekvienas bendrovės gamybos procesas nuo jo pradžios iki galutinio produkto yra kruopščiai patikrinamas kokybės kontrolės – tai garantuoja, kad visi mūsų gaminiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.

Šiuo metu daugiau nei 80 proc. mūsų produkcijos yra eksportuojama į ES, Azijos ir Skandinavijos šalis. Kasmet plečiame savo pajėgumus, taigi nuolat daugėja produkcijos, kuri iškeliauja ir į kitas užsienio šalis.

Visa mediena eksportui yra apdorojama pagal tarptautinį „ISPM15“ standartą ir žymima tarptautinės augalų apsaugos konvencijos simboliu – „IPPC“ spaudu.

Mes specializuojamės:

  • Aukštos kokybės padėklų apvadų bei medinių padėklų gamyba, vadovaujantis tarptautinio „ISPM 15“ standarto reikalavimais.
  • Medienos granulių gamyba.

  Elgesio kodeksas