Padeklu_apvadai

Padėklų apvadai

Padėklų apvadai, kartu su padėklais, yra praktiškas ir ekonomiškas daugkartinio pakavimo būdas įmonėms, kurios sandėliuoja ir transportuoja įvairią produkciją. Bendrovė „Bageta“ padėklų apvadus gamina iš spygliuočių (klientui pageidaujant – lapuočių) aukščiausios rūšies medienos. Taip pat galime pagaminti visas specifikacijas atitinkančius II rūšies, bei dviejų lentų padėklų apvadus, kurie yra ilgalaikiai, patvarūs bei patogios konstrukcijos. Šios savybės suteikia galimybę patogiai juos sandėliuoti – kompaktiškai sulankstyti ir tokiu būdu padidinti sandėlio plotą. Remiantis tarptautiniu „ISPM 15“ standartu, padėklų apvadams gaminti naudojama termiškai apdorota mediena. Kasmet pagaminame iki 1,8 mln. apvadų, todėl galime įvykdyti bet kokio dydžio užsakymą.

Picture2

Apvadų dydis

Mūsų gaminami apvadai gali būti nuo 400 iki 3500 mm ilgio arba pločio. Klientams, turintiems nestandartinio dydžio gaminių, galime pasiūlyti ir jiems pritaikytų įvairaus dydžio apvadų.


Šešialanksčiai apvadai

Šešialanksčiai apvadai – apvadai, labiausiai pritaikyti taupyti sandėlio vietą. Jie ne tik užima mažai ploto sandėlyje, bet ir yra patogūs transportuoti, nes lengvai uždedami ant padėklo.

Personalizavimas

Klientams, norintiems išskirti savo gaminius iš kitų gamintojų arba lengviau orientuotis sandėlyje, siūlome personalizuotus apvadus. Galime pažymėti apvadus įmonės logotipu, įkomponuoti dažytus lankstus ar nudažyti visą apvadą.


Talpa ir transportavimas

Viena pakuotė (105 vnt.) apvadų užima apie 3 kubinius metrus sandėlio, o joje telpa 20 kubinių metrų gaminių.